close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری وحیدیه نگار - 8
صفحه آپارات صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
 • جنگ با ایران

  جنگ با ایران

 • استقلال دوباره نقره داغ شد

  استقلال دوباره نقره داغ شد

 • افزایش قیمت نان در راه شورای امنیت کشور

  افزایش قیمت نان در راه شورای امنیت کشور

 • طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس کلید خورد

  طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس کلید خورد

 • هفتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه

  هفتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه

 • همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ماه مبارک رمضان

  همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ماه مبارک رمضان

 • رأی پرونده حسین هدایتی در ارتباط با بانک سرمایه صادر شده

  رأی پرونده حسین هدایتی در ارتباط با بانک سرمایه صادر شده

 • ایران خودرو درفروش فوری تنظیم بازار از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ آغاز می‌شود

  ایران خودرو درفروش فوری تنظیم بازار از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ آغاز می‌شود

 • اتفاقی استثنایی که رای داوران عصر جدید را عوض کرد

  اتفاقی استثنایی که رای داوران عصر جدید را عوض کرد

 • عملیات گسترده نیرو‌های یمن علیه تاسیسات حیاتی و مهم عربستان

  عملیات گسترده نیرو‌های یمن علیه تاسیسات حیاتی و مهم عربستان

پایگاه خبری وحیدیه نگار

عصر جدید خبر ساز شد

خبر شماره 352
عصر جدید خبر ساز شد

شب گذشته قسمت دیگری از مسابقه بزرگ استعدادیابی عصرجدید ویژه نوروز ۹۸پخش شد.

اولین اجرا به عهده علیرضا یعقوبى و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى حیرت انگیز رای مثبت داوران را دریافت کردند.

نکته جالب این اجرا این بود که شرکت کننده بعد از گرفتن چهار چراغ سفید از داوران، از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری کرد و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد.

 رسانه‌های رژیم صهیونیستی از اصابت یک موشک به منطقه‌ای در شمال تل‌آویو خبر دادند. این موشک به خانه‌ای در منطقه «هاشارون» اصابت کرد و بر اثر آن هفت نفر زخمی شدند. ­

رسانه‌ها از فروریختن خانه‌ای که موشک به آن اصابت کرد، خبر دادند.

شلیک این موشک در پاسخ به حمله هوایی شب گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به غزه صورت گرفته است.در همین حال، شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی گزارش داد: سامانه ضد موشکی گنبد آهنین اسرائیل نتوانست یک موشک شلیک شده از نوار غزه را رهگیری کند.

در همین حال ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد آژیر خطر در مرکز فلسطین اشغالی در هشداری در خصوصحمله راکتی احتمالی به صدا درآمد.

آخرین دفاعیات هدایتی

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

گفتنی است؛ اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه، ۸ اسفندماه به صورت علنی برگزار شد.

در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمان این پرونده تفهیم کرد و حسین هدایتی به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

در جلسه دوم که روز ۱۳ اسفندماه برگزار شد نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

در سومین جلسه دادگاه نیز که روز یکشنبه ۱۹ اسفندماه برگزار شد، تعدادی از متهمان و وکلای آن‌ها به ارائه دفاعیات پرداختند.

چهارمین جلسه این دادگاه نیز در تاریخ ٢۱ اسفندماه برگزار شد و در این جلسه ۴ نفر دیگر از متهمان به همراه وکلای خود دفاعیات خود را ارائه دادند و حسین هدایتی نیز بخشی از آخرین دفاعیات خود را مطرح کرد.

در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام گفت: در جلسه قبل حسین هدایتی دولابی دفاعیات خود را مطرح کردند و امروز آخرین دفاعیات اخذ می‌شود.

وی خطاب به هدایتی گفت: لطفا در دادگاه فقط از خود دفاع کنید و به موارد دیگر نپردازید.

قاضی مسعودی مقام در ابتدای پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم دیگر این پرونده پس از تفهیم مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری به متهمین حاضر در جلسه، اظهار کرد: جلسه دادگاه رسمی است. در جلسه قبل آقای حسین هدایتی دولابی بخشی از دفاعیات خود را در قالب آخرین دفاعیات بیان کرد.

وی از هدایتی پرسید: دفاعیات دیگری دارید؟

مستندی علیه سردار سلیمانی

اخیراً دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی‌بی‌سی، اقدام به پخش سناریویی به اسم مستند، در مورد سرلشکر حاج قاسم سلیمانی کرده است؛ در این سناریو که برگرفته از اوهام سازندگان صهیونیستی آن است، تلاش شده تا وجه پرصلابت حاج قاسم تخطئه شود، اما بالعکس این به اصطلاح مستند بر ابهت سردار دل‌ها افزوده است.

سناریویی با اطلاعات غلط و قدیمی

در سناریو اخیر دستگاه تبلیغاتی دولت انگلیس در مورد حاج قاسم سلیمانی، نکته تازه‌ای بیان نمی‌شود بلکه همان اطلاعات سابقاً انتشار یافته با فرم و شکلی دیگر به مخاطب عرضه می‌شود. فرم و شکلی که وارونه و یکسویه است و از طریق آن تلاش شده است تا اطلاعات پیرامون مختصات نظامی و میدانی منطقه غرب آسیا و دست برتر در آن، تحریف شود.

در این سناریو، فقط روایت نیرو‌ها و فرماندهان اشغالگر غربی – صهیونیستی در منطقه غرب آسیا آن هم بصورت کاملا یکسویه، گزینشی و تحریفی بیان شده و خبری از روایت فرماندهان فاتح جبهه مقاومت از حاج قاسم وجود ندارد.

افشاگری دیپلمات اروپایی

«مارکو کارنلوس» دیپلمات و سفیر سابق ایتالیا در عراق طی یادداشتی در پایگاه «میدل ایست آی» به مستند یکسویه بی‌بی‌سی در مورد فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، واکنش نشان داده و با اشاره به نقش صهیونیست‌ها در ساخت مستند‌های تحریف شده‌ای از این دست، متذکر شده که: «روایت غربی‌ها درباره ایران و سرلشکر سلیمانی را تا حد زیادی منابع اسرائیلی، بدون بررسی دقیق تولید می‌کنند. مستند بی‌بی‌سی هم از این قاعده مستثنی نیست؛ روایت اصلی آن را دنی یانتوم، رئیس سابق موساد تدوین کرده است. در این مستند به مخاطبان القاء می‌شود که هر بحرانی در منطقه توسط سلیمانی مهندسی می‌شود. برخی از شخصیت‌های آمریکایی از این روایت حمایت می‌کنند اگرچه آن‌ها دست‌کم برای توانمندی‌های سلیمانی، احترام قائلند».

رژیم غذایی مخصوص

خبر شماره 348
رژیم غذایی مخصوص

حذف یک وعده غذایی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، زیرا علاوه بر عوارضی که ایجاد می‌کند، باعث پرخوری در وعده بعدی خواهد شد؛ بنابراین با حذف یک وعده غذایی نمی‌توان میزان کالری را به توازن رساند.حذف یک وعده غذایی در ایام نوروز به ویژه در افرادی که مبتلا به کبد چرب یا قند خونهستند می‌تواند بسیار آسیب‌رسان باشد؛ بنابراین افراد باید تمام وعده‌های غذایی را داشته باشند. البته با توجه به اینکه در ایام تعطیلات خواب، استراحت و میزان غذای افراد  افزایش می‌یابد، باید برنامه غذایی را کنترل کرد.

نکات مهم درباره استفاده از میوه خشک

این متخصص تغذیه درباره استفاده از میوه خشک به جای میوه تازه در ایام عیدنوروز اظهار کرد: در استفاده از میوه خشک به جای میوه تازه برای پذیرایی در ایام نوروز باید به ۲ نکته توجه کرد؛ نکته اول اینکه تا زمانی که میوه تازه در دسترس است نباید از میوه خشک استفاده کرد.نکته دوم درباره استفاده از میوه خشک این است که مقدار کالری مواد غذایی با مقدار آب موجود در آنها نسبت عکس دارد؛ بنابراین هرچه یک ماده غذایی آب خود را از دست بدهد چگالی کالری اش بالا می‌رود؛ بنابراین میوه خشک در وزن مساوی با میوه تازه پنج برابر کالری بیشتری دارد و دارای مقادیر فراوانی قند و کالری است که می‌تواند موجب چاقی شود.

فروش فوری ۸ محصول سایپا

در این طرح فروش خودرو‌های آریو، تیبا، ساینا، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱،کوئیک،وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز عرضه می‌شود.

همچنین سایپا اعلام کرد: محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه). لازم به ذکر است متقاضیان  خرید خودرو که از ابتدای سال ۹۶ نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروهسایپا اقدام کرده اند، امکان ثبت نام در این شرایط برایشان فراهم نیست.

با رای اعضای هیات مدیره ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شد.

در جلسه هیات مدیره جدید پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان، با رای اعضای مدیره جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره و ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شدند.

عدم حضور ظریف در دیدار اسد مشخص شد

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: کشور ما همانطور که بار‌ها مقام معظم رهبری فرمودند و قانون اساسی تاکید کرده قدرت بر اساس نظر و رای مردم است و حافظ تداوم این نظام هم همین مردم هستند.

واعظی پیرامون استعفای وزیر امور خارجه و عدم حضور او در جلسه دیدار رؤسای جمهور ایران و سوریه اظهار کرد: درباره خود استعفا همه صحبت کردند اما آنچه که درباره عدم حضور آقای ظریف در جلسه دیدار رؤسای جمهور مطرح شده باید بگویم که اگر دوستان ما بتوانند شرایطی که امروز در سوریه وجود دارد را خوب تجسم کنند و مسیری که رئیس جمهور سوریه برای آمدن به ایران طی کند را بشناسند و بدانند که فضا دست چه کسی است، مقداری قضاوت کردن برایشان راحت‌تر می‌شود.

وی گفت: سفر بشار اسد به تهران به دلیل مسائل امنیتی سفری بود که لحظه‌ای درباره آن تصمیم گیری شد؛ چرا که نه قرار بر آن بود که در داخل سوریه کسی متوجه شود و در داخل ایران نیز دو سه نفر بیشتر مطلع نبودند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه در نهاد ریاست جمهوری و دفتر رئیس جمهوری هیچ کسی مطلع نبود اظهار کرد: این حرفی که زده می‌شود مبنی بر اینکه دفتر رئیس جمهوری باید با آقای ظریف موضوع را اطلاع می‌داد باید بگویم که خود دفتر نیز از موضوع اطلاع نداشت. یعنی من همان لحظه‌ای که آقای اسد وارد حیات ریاست جمهوری شد متوجه شدم که مهمان ما کیست.