close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری وحیدیه نگار - 33
صفحه آپارات صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
 • جنگ با ایران

  جنگ با ایران

 • استقلال دوباره نقره داغ شد

  استقلال دوباره نقره داغ شد

 • افزایش قیمت نان در راه شورای امنیت کشور

  افزایش قیمت نان در راه شورای امنیت کشور

 • طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس کلید خورد

  طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس کلید خورد

 • هفتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه

  هفتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه

 • همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ماه مبارک رمضان

  همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ماه مبارک رمضان

 • رأی پرونده حسین هدایتی در ارتباط با بانک سرمایه صادر شده

  رأی پرونده حسین هدایتی در ارتباط با بانک سرمایه صادر شده

 • ایران خودرو درفروش فوری تنظیم بازار از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ آغاز می‌شود

  ایران خودرو درفروش فوری تنظیم بازار از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ آغاز می‌شود

 • اتفاقی استثنایی که رای داوران عصر جدید را عوض کرد

  اتفاقی استثنایی که رای داوران عصر جدید را عوض کرد

 • عملیات گسترده نیرو‌های یمن علیه تاسیسات حیاتی و مهم عربستان

  عملیات گسترده نیرو‌های یمن علیه تاسیسات حیاتی و مهم عربستان

پایگاه خبری وحیدیه نگار
	همایش دوچرخه سواری شهر وحیدیه در هفته تربیت بدنی برگزار گردید

همایش دوچرخه سواری با هدف کاهش ترافیک و همچنین سلامت جامعه در شهر وحیدیه برگزار گردید . در این همایش شهردار ،رئیس و اعضای شورای اسلامی ،معاون  اداره ورزش و جوانان  مسول دفتر ورزش و جوانان شهر وحیدیه .رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان مسولین شهر وحیدیه  نیز با دوچرخه های خود مسیر را پیمودند . در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز ارزنده ای اهداء گردید.

كارگاه آموزشی نیروی انتظامی غرب استان تهران در سالن همایش خلیج فارس شهر وحیدیه

کارگاه آموزشی نیروی انتظامی غرب استان تهران در سالن همایش خلیج فارس شهر وحیدیه و با حضور فرماندهان نیروی انتظامی شهرستانهای شهریار ملارد قدس و اسلامشهر  و  با سخنرانی دکتر کریمی رییس گروه تربیت بدنی دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا و دکتر سلطانی فر عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین ع برگزار گردید.

سفره سفید و صبحانه سالم در هفته سلامت

 امور بانوان و پرسنل شبکه بهداشت با حضور در مدرسه نگین هفته سلامت را به دانش آموزان یادآور شدند و در مورد بهداشت تغذیه با ایشان  گفتگو نمودند

آموزش سبك زندگی سالم و خود مراقبتی در بانوان شهر وحیدیه

امور بانوان با همکاری شبکه بهداشت با حضور در ورزشگاه ، سبک زندگی سالم و خود مراقبتی را به بانوان ورزشکار آموزش دادند و بانوان مشاور تغذیه ای شدند .در این مراسم حبیبی عضو شورا حضور داشتند و نقش بانوان در زندگی اجتماعی  و خصوصی را یادآور شدند

مراقبت های بهداشتی و صبحانه سالم در هفته سلامت

بانوان پرسنل شهرداری وحیدیه در تعاملی با بانوان کارمند شبکه بهداشت شهر وحیدیه در نشست مراقبتی بهداشتی و صرف صبحانه سالم  ضمن تشکیل پرونده بهداشتی هفته سلامت بانوان را گرامیداشتند

جلسه ستاد مدیریت بحران در شهر وحیدیه

جلسه مدیریت بحران شهر وحیدیه با حضور قنبری کارشناس ارشد بحران استانداری ،قربانی  مسئول مدیریت بحران فرمانداری شهرستان ، رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه ، معاونین شهرداری وحیدیه مسئولین ادارات  شهر و شهرستان در شهر وحیدیه برگزار گردید.پیشگیری و ارائه راهکارهای مختلف مقابله با بحران در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

سیطره پهپادهای ایرانی از ناو آمریکایی در خلیج فارس

صنعت پهپادی امروز به عنوان یکی از عرصه های رقابت در حوزه دانش و فنّاوری به ویژه در زمینه‌ی نظامی شناخته می شود. سابقه «پرنده های هدایت پذیر از دور» در جهان به بیش از یک قرن می رسد، امّا به طور کلّی پهپادهای امروزی در برابر نوع ابتدایی آن قابل قیاس نیست. ایران هم در عرصه صنعت پهپادی پیش از سال 1357 برنامه‌هایی برای ساخت این هواپیماهای بی‌سرنشین در نظر داشت، اما از حدود سال 1360 و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران جنگ تحمیلی که کشور با محاصره نظامی و اقتصادی روبرو بود، رشد و توسعه‌ی فزاینده ای در این صنعت مشاهده شد. جمهوری اسلامی در آن سال ها طرّاحی این پرنده‌ها را در دستور کار قرار داد و سال 1364 با تأسیس سازمانی ویژه‌ صنایع هوایی، نخستین نسل پهپادی‌اش به نام «مهاجر» را تولید کرد.

افزایش تعرفه مکالمات در چارچوب مصوبات بوده است

یکسان‌سازی تعرفه‌های مکالماتی مبحثی بود که از اوایل مهرماه سال جاری کلید خورد و به دنبال خود حواشی زیادی را ایجاد کرد. مشترکان زیادی از تغییرات اعمال شده در دو اپراتور اول کشور گلایه داشتند؛ گلایه‌هایی که از افزایش قیمت تماس‌های داخل شبکه و تماس با تلفن ثابت سرچشمه می‌گرفت.

اگرچه یکسان‌سازی تعرفه‌ها که موجب افزایش هزینه برای برخی از مشترکان شده، نارضایتی آنها را به همراه داشته اما گویا از منظر مسئولان وزارت ارتباطات جای گلایه‌ای وجود ندارد؛ زیرا این تغییرات در چارچوب مقررات تلقی می‌شود.

پرسپولیس ایران - السد قطر

تیم فوتبال پرسپولیس ایران در آخرین دیدار خود در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت و تلاش خواهد کرد تا پس از تکرار  پیروزی بازی رفت که با برتری یک گل سرخپوشان ایران همراه بود  در دیدار برگشت نیز شگفتی سازی کند و برای اولین بار دربه مرحله فینال راه یابد.

امروز آخرین زمان اعلام شماره شبای مشمولان سهام عدالت

امروز آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت سال مالی ۹۵ است و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.